2010/11/25

giveaway winner & thank you

= Ivanka, gratuluju!!!

I want to say a huge thanks to all of you. for visiting my blog. and for leaving me wonderful comments. I don't know why it is, but I have never got any rude anonymous comment. I'm really greatful for my readers. and by the way, during the last month the number of my followers raised about 120+, which is like a dream to me.
thank you ♥
chtěla bych vám všem moc a moc poděkovat. za to, že chodíte na můj blog. a taky za to, že mi tu necháváte krásné komentáře. nevím čím to je, ale ještě nikdy jsem nedostala zlý anonymní komentář. jsem opravdu vděčná, že mám takové čtenáře :) a mimochodem, během posledního měsíce se číslo pravidelných čtenářů mého blogu zvýšilo o více než 120, což je pro mě jako sen.
děkuji vám ♥11 comments:

 1. Gratulujem!
  A my ďakujeme tebe, ja osobne na tvoj blog chodím moc rada, si krásna a robíš krásne fotky a to ma baví :)

  ReplyDelete
 2. No nemáš se co divit, tvuj blog je fantastickej :)

  ReplyDelete
 3. :) you are so nice

  ReplyDelete
 4. závidím ti followers, třeba budu mít časem taky tolik :)
  http://luckapucka.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. opened a men's clothing store, fashion and classic men's products, men's clothing store to discount christian louboutin attract customers the way! We all christian louboutin know that men shopping feature is the point, is the first christian louboutin remise 50% choice for a Christian Louboutin Bois Dore man to buy ugg clothing brand ;. that Cheap Louis Vuitton Handbags man into the store long, largely on behalf of his love christian louboutin shoes or trust ugg australia the uggs on sale brand, ugg soldes for those wholesale jordan shoes who do not like him or not recognized brand, men are too lazy to go into cheap jordans So after a lot ugg pas cher of Cheap LV Handbags men discount nike jordans into the store when they are not traded, then this is cheap christian louboutin the Discount LV Handbags shopping guide of the problem, because those who own shopping; cheap nike jordan shoes quot; Cronicas; quot; men Discount Louis Vuitton stand in the shopping ugg boots process comes from shopping Bags Louis Vuitton guide As long as the consumer shopping guide for men to Christian Louboutin Daffodile effectively. recommend a section for uggs outlet men, and this is true for men's consumers, then, I believe that male consumers will choose to buy.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...