2014/01/28

Mr. Sushi


I already tried sushi in many different versions, running sushi, home made, in Buddha bar, etc. This sushi from Mr. Sushi was delicious (but also quite expensive) and I ordered it from Foodpanda and had it delivered home. I hope you will enjoy the following photos as much as I enjoyed the sushi! ;)
Sushi jsem už ochutnala v mnoha různých provedeních, od running sushi přes home made verzi až po předkrm v Buddha baru. Tohle sushi od Mr. Sushi patřilo k těm lepším (ale i dražším) a objednala jsem si ho přes Foodpandu až domů. A byla to dobrota!

Úhledná bílá taška dorazila necelou hodinu po objednání. Menu 1 za 596,- se skládalo ze 14 kousků maki sushi (california sezame, california tobikko gold, butter fish) a 2 kousky nigiri sushi, s lososem a krevetami. A samozřejmě nechyběla omáčka, zázvor, wasabi a hůlky. (Na fotkách je tohle menu 2x)
Ráda používám hodně zázvoru i wasabi, takže jsem uvítala, že všeho bylo víc než dostatečně. Co se týče chuti sushi, všechny kousky byly opravdu výborné. Jediné co mě zklamalo, bylo Ebi Nigiri (s krevetou nahoře). Chuť krevet byla nevýrazná a když si vezmu, že samostatná cena jednoho kousku je 89,-...nestálo to za to. Zato druhý kousek Sake Nigiri s lososem byl neuvěřitelně lahodný, cena taky 89,- a za ten to snad i stálo :)
Celkově jsem byla moc spokojená a když se teď dívám zpětně na fotky, úplně se mi sbíhají sliny :) Objednávka dorazila rychleji než slibovali, řidič byl moc příjemný, všechno bylo perfektně zabaleno a sushi samotné bylo vynikající. Jako jedinou nevýhodu bych viděla vyšší cenu (ale příjemně mě překvapilo, že k objednávce nebyl zaúčtován žádný poplatek za dopravu ani krabičku), ale s levnějším sushi například v čínských restauracích nebo kousky z running sushi - alespoň ty, které jsem dosud ochutnala - se opravdu nedá srovnávat. 
A co vy, dopřejete si taky čas od času sushi? ;)

Mr. Sushi via Foodpanda  
Adresa: www.foodpanda.cz/restaurant/v4wc/mr-sushi


16 comments:

 1. Já teda sushi ještě neměla ! :)

  ReplyDelete
 2. Já sushi moc nemusím, ale minimálně na fotkách vypadá moc pěkně :D

  ReplyDelete
 3. mmmmm, good food!

  FACEBOOK: https://www.facebook.com/pages/Fashion-gives-me-wings/541155289312394?bookmark_t=page
  BLOG: www.fashiongivesmewings.blogspot.it
  INSTAGRAM: http://instagram.com/fashiongivesmewings

  ReplyDelete
 4. Sushi jsem ještě nikdy nezkusila!!! :D Ale ty fotky! ♥

  ReplyDelete
 5. I'm sitting in the computer lab drooling over the delicious looking sushi!

  -Rose

  rose-et-violet.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Miluju sushi! Jedno z mých nejoblíbenějších jídel!

  ReplyDelete
 7. Miluju sushi! Áááá, nadělala jsi mi chutě :D

  ReplyDelete
 8. Miluju Sushi, tohle vypadá extra skvěle, budu muset vyzkoušet! :))

  http://sugar--spice--nice.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 9. Raz by som chcela ochutnať sushi, ale nejako na to nemám odvahu.

  Ema

  ReplyDelete
 10. Akurát som sedela v škole ked som čítala tento článok a moj žalúdok sa musel automaticky hned ozvat :D .. Milujem Sushsi <3

  ReplyDelete
 11. opened a men's clothing store, fashion and classic men's products, men's clothing store to discount christian louboutin attract customers the way! We all christian louboutin know that men shopping feature is the point, is the first christian louboutin remise 50% choice for a Christian Louboutin Bois Dore man to buy ugg clothing brand ;. that Cheap Louis Vuitton Handbags man into the store long, largely on behalf of his love christian louboutin shoes or trust ugg australia the uggs on sale brand, ugg soldes for those wholesale jordan shoes who do not like him or not recognized brand, men are too lazy to go into cheap jordans So after a lot ugg pas cher of Cheap LV Handbags men discount nike jordans into the store when they are not traded, then this is cheap christian louboutin the Discount LV Handbags shopping guide of the problem, because those who own shopping; cheap nike jordan shoes quot; Cronicas; quot; men Discount Louis Vuitton stand in the shopping ugg boots process comes from shopping Bags Louis Vuitton guide As long as the consumer shopping guide for men to Christian Louboutin Daffodile effectively. recommend a section for uggs outlet men, and this is true for men's consumers, then, I believe that male consumers will choose to buy.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...