2013/10/01

Asos shopping - please help!

I will tell you a secret about myself  - I have never ordered anything from ASOS. Because I knew that if I started I would never stop and I would like to buy everything (ok, almost everything, but it would be too much anyway). Unfortunately the other day I got a gift voucher for this evil eshop and now I have like million items in the Saved Items section. Please help! :)

Řeknu vám o sobě jedno tajemství - ještě nikdy jsem si nic neobjednala na ASOSu. Věděla jsem totiž, že když s tím jednou začnu, už nebudu moct skončit a budu chtít všechno (ok, skoro všechno, ale toho by bylo stejně až moc). Jenže jednoho dne jsem dostala poukaz právě do tohohle prokletého eshopu a teď mám v přihrádce Saved Items asi milion věcí. Pomozte prosím! :)

 -----------------------------------------------------
Find me on:23 comments:

 1. I would choose 6. 6 6 6, only 6 :)

  ReplyDelete
 2. 4 :) a nevím teda, jestli ti pomůžeme :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. haha, no, taky jsem ted znejistila kdyz vidim ze cisla v komentarich se vubec neshodujou :D

   Delete
 3. Tartan skirt! Tartan skirt! <3

  ReplyDelete
 4. Já bych stoprocentně vybrala číslo 6!

  ReplyDelete
 5. 6, rozhodne 6, ty jsou dokonalé....

  ReplyDelete
 6. 1 nebo 6 :) a co se tartan skirt týče... to je taková klasika, pravda. ;)
  aneta

  ReplyDelete
 7. Nemám oblíbenější a pohodlnější trika než taková jednoduchá jako je to třetí! Po těch vždycky ráda sáhnu a nikdy nic nezkazí. :) Šaty jsou šaty, brala bych ty vínové, teda kdybych nebyla bílá jako stěna tak spíš bílý! Oboje jsou pěkný:)

  ReplyDelete
 8. 1 :)

  vždy to môžeš dokombinovať s rôznymi vecami, príde mi to také "najtvárnejšie" :) 1000 a 1 podôb :)

  ReplyDelete
 9. ja by som brala 5 a to cely outfit!! go for it!! :))
  kate

  ReplyDelete
 10. Ťažko vybrať len jeden všetky sú skvelé :)ale 4 a 5 u mňa vyhrávajú :) Missy
  LipstickJungle

  ReplyDelete
 11. 1, 3 a 5 :) tie sa mi páčia najviac a pozerala som ich tam tiež :)

  www.bluechicberry.piligin.com

  ReplyDelete
 12. opened a men's clothing store, fashion and classic men's products, men's clothing store to discount christian louboutin attract customers the way! We all christian louboutin know that men shopping feature is the point, is the first christian louboutin remise 50% choice for a Christian Louboutin Bois Dore man to buy ugg clothing brand ;. that Cheap Louis Vuitton Handbags man into the store long, largely on behalf of his love christian louboutin shoes or trust ugg australia the uggs on sale brand, ugg soldes for those wholesale jordan shoes who do not like him or not recognized brand, men are too lazy to go into cheap jordans So after a lot ugg pas cher of Cheap LV Handbags men discount nike jordans into the store when they are not traded, then this is cheap christian louboutin the Discount LV Handbags shopping guide of the problem, because those who own shopping; cheap nike jordan shoes quot; Cronicas; quot; men Discount Louis Vuitton stand in the shopping ugg boots process comes from shopping Bags Louis Vuitton guide As long as the consumer shopping guide for men to Christian Louboutin Daffodile effectively. recommend a section for uggs outlet men, and this is true for men's consumers, then, I believe that male consumers will choose to buy.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...