2011/10/14

tights heaven

I was so happy to discover a site called tightsplease.co.uk, because fall and tights are a perfect combination and this e-shop has the largest selection of tights I have ever seen. a few days ago I received a package with three pairs of tights and their quality and colours are absolutely amazing (to be honest, I didn't expect that). you have seen the silver ones in the previous post and you will see here also the other pairs soon, I'm loving them! :)
jsem moc ráda za to, že jsem objevila stránku s názvem tightsplease.co.uk, protože podzim a punčocháče jdou skvěle dohromady a právě tady mají největší výběr punčoch, jaký jsem kdy viděla. před pár dny mi dorazil balíček se třemi páry a jejich kvalita a barvy jsou opravdu úžasné (upřímně jsem to nečekala). stříbrné jste už mohli vidět v předchozím příspěvku a brzy tu uvidíte i ty další :)
with stripes (link), aubergine (link), silver (link)

s proužky (link), lilkové (link), stříbrné (link)
11 comments:

 1. uu, idem to tam preskúmať :))

  ReplyDelete
 2. Supr výběr! Hned jdu omrknout ty stránky;)

  ReplyDelete
 3. Páni ... to je spousta punčoch!!! :)

  ReplyDelete
 4. Kdybych neměla nacpanej šuplík metr na metr samejma punčocháčema tak bych nějaký možná i scháněla :D :) a ty stříbrný jsou krásný :)

  ReplyDelete
 5. I wrote a post about Tightsplease too :P
  Thery're the best!

  ReplyDelete
 6. miluju je jenže nikdy nevím s čím a jak je konbinovat protože nemám ta dlouhé trička :D snad se od tebe něják inspiruju v příštích číslech ;)

  ReplyDelete
 7. Strašně ráda, jenže mi to asi nedovolí(a nazaplatí) mí rodiče. Ale punčocháče jsou fakt krásné...

  ReplyDelete
 8. Wow, have to have a look at this shop!

  Love your blog, I am a follower! And i published an interviews with the designers behind SPELL DESIGNS from Australia, if you are interested in reading it!

  Love Cloudy

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...